Filtras
1607580425I0003.jpg

~2020-12-10~

9 VESTUVIŲ DEKORO PATARIMAI, KURIE PAD$S SUTAUPTYI PLANUOJANT ŠVENTĘ

au daugeliui suprantama, kad vestuvių dekoras nėra tik gėlės ant stalų. Profesionalus dekoras sujungia visas detales ir tik tada atsiskleidžia savo gro- žiu. Profesionali floristė, vestuvių planuotoja ir dekoratorė Inesa Borkovska dalijasi svarbiausiais patarimais, kurie pravers planuojant savo šventės dekorą.

1. Dekoras, kuris vėl tarnauja

Pakartotinis dekoro elementų panaudojimas šventės metu yra vienas pagrindinių būdų sutaupyti biudžete dekorui numatytą eilutę.
Pavyzdžiui, vestuvinė arka vakarinėje dalyje gali tapti fotosienele arba ceremonijos metu gėlėmis papuoštos kolonos gali papildyti dekorų foną salėje. Todėl geriausia naudoti kokybišką dekorą svarbiausiose šventės vietose ir jį pateikti labai tikslingai, nei išmėtyti atskiras dalis bet kaip nesujungiant visko į visumą.

2. Sezoninių gėlių naudojimas

Floristika yra ypatingai svarbus vestuvių dekoro elementas, todėl gyvų gėlių kaštai dažnai persveria visų likusių dekorų kainą.
Jeigu jūsų biudžetas stipriai apkarpytas – išduosiu, kur galima sutaupyti. Paprasčiausias būdas – tiesiog paprašyti dekoratoriaus pagalbos ir išsirinkti pigesnes sezonines gėles. Tokiu būdu galima sutaupyti net dvigubai!

3. Atsisakykite puošnių gėlių

Nėra rašytinės taisyklės, kad būtinai ant stalo turi stovėti didelės gėlių puokštės. Yra daug kitų dekoro elementų, kurie padės sukurti jaukų dekorą – žvakės, įvairios lemputės, veidrodžiai ar kiti smulkūs papuošimai.

4. Gausiai naudokite žvakes

Nenuvertinkite žvakių šviesos ir grožio. Jaukus, žemai esantis apšvietimas sukurs pasakišką atmosferą ir pridės vestuvių vietai žavesio. Žvakes galite derinti su įvairiomis kolbomis, žvakidėmis ar žibintais. Svarbu tik iš anksto išsiaiškinti, ar sodybos, vestuvių salės šeimininkai leidžia uždegti žvakes patalpos viduje.

5. Naudokite papildomas šviesas

Geras apšvietimas gali stipriai pagerinti erdvės pojūtį, be to, šį punktą lengva įgyvendinti, jei neturite didelio vestuvių biudžeto.

Šventės salę galite dekoruoti įvairiomis girliandomis arba kabinant lemputes ant lubų. Lauke arba prie fotosienelės galite nesunkiai apvynioti medžius lemputėmis, kad būtų dar vienas šviesos šaltinis. Papildoma šviesa sukurs romantišką pojūtį.

6. Naudokite daug žalumos

Eukalipto šakos, didelių tropinių medžių, paparčio lapai ar vainikai iš alyvmedžių – žaluma sukurs gamtos pojūtį be nereikalingų didelių išlaidų. Žaluma beveik visur atrodo šauniai. Pavyzdžiui, prikabinta prie kėdės atlošo, ant stalo ar pamerkta ant žemės.

7. Protingai derinkite gėlės

Dekoratoriaus galite paklausti, ar yra galimybė pasirinkti žiedus, kurie užauga didesni, tačiau jų tūrio kaina nėra didelė. Pavyzdžiui, vienas hortenzijos žiedas ir yra brangesnis už rožę, tačiau jo dydis atstos iki penkių smulkesnių žiedų. Todėl rinkitės protingai ir sutaupysite daug nereikalingų išlaidų.

8. Dekoruokite svarbiausias vietas

Vietoje to, kad dekorus išmėtysite po visą šventės vietą – geriau pilnai papuoškite tas vietas, kurios bus svarbiausios ir labiausiai fotografuojamos. Kelios iš šių svarbių vietų yra: vestuvių ceremonijos vieta ir foto kampelis svečiams. Visos blykstės bus atsuktos būtent ten!

9. Puoškite ir kurkite savarankiškai

Dovanėlių svečiams pakavimas ar pakvietimų rašymas – tai tik keli dalykai, kuriuos galite daryti be kitų pagalbos. Pagalvokite, kokius dekoro elementus galite sukurti pati, ir griebkitės darbo. Tai ne tik sutaupys jums pinigų, bet ir pridės nemažai autentiškumo.

Daugiau Inesos patarimų:

+370 604 10244

http://www.inesafloriste.lt

https://www.facebook.com/inesosgeles

1618808543inesa_(1).png

VIDEO: VESTUVIŲ DEKORAS IR GĖLĖS

1560851421geles_2019_Fotana.jpg

2019 VESTUVIŲ GĖLĖS: IDĖJOS, PATARIMAI, TENDENCIJOS

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

Mantas Petruskevicius Tomas&Lukas nuotrauka

M.PETRUŠKEVIČIUS: „VESTUVĖS NĖRA PRAKTIŠKOS“

[sp] fotografija nuotrauka

10 KLAUSIMŲ, KURIUOS TURITE UŽDUOTI FLORISTUI. I dalis

Bijūnai. Infantė gėlės.

SĄRAŠAS: LIETUVIŠKOS GĖLĖS VESTUVĖMS

Gėlių siena - gamtos studija „Puokštė“

GEIDŽIAMIAUSIAS VESTUVIŲ ŠVENTĖS ATRIBUTAS - GĖLIŲ SIENA

Daugiau
naujienų

ajax loader